Career

GYÁRTÓMÉRNÖK GYAKORNOK

Csatlakozz a Continest nemzetközi mérnök-csapatához!
Gyere és indítsd velünk a karriered!

Pozíció: Gyártómérnök gyakornok

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

A hazai és nemzetközi piacokon dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú cégünk a Continest összecsukható konténereket gyártó új székesfehérvári Continest Factory#1 csapatába gyártómérnök gyakornokot keresünk.

Feladatok:
– Gyártási dokumentáció készítése
– Gyártás, termelés támogatása, folyamatok hatékonyabbá tétele, megoldási javaslatok kidolgozása
– Folyamatfejlesztő és gyártó/tervező-mérnökeink támogatása
– Kreatív projekt-munkákban való részvétel

Elvárások:
– Gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki tanulmányok folytatása, aktív hallgatói jogviszony
– Nyitott gondolkodás
– Jó kommunikációs készség, megbízhatóság és precizitás
– Aktív angol nyelvtudás
– Heti 15 óra munkavégzés

Ajánlatunk:
– Heti 15 órára bejelentett munkaviszony
– Útiköltség térítés
– Tanulási lehetőség és tapasztalat szerzés fejlesztési és gyártási projektekben

A jelentkezésedet fényképes motivációs levéllel az alábbi elérhetőségeken várjuk:
E-mail: karrier@continest.com
Telefon: +36 20 428 9528

Tudj meg többet a Continestrol a www.continest.com oldalon és kattints a közösségi oldalainkra.

KONTÉNER-SZERELŐ és SZERKEZETLAKATOS/HEGESZTŐ

Konténer szerelő és szerkezetlakatos/hegesztőmunkakörökbe keressük új munkatársainkat!

  • versenyképes fizetés
  • biztos és hosszútávú bejelentett munkalehetőség
  • változatos feladatok
  • szakmai előmeneteli lehetőség!

Várunk a Continest factory#1 alapító-csapatába!

Önéletrajzát e-mailben várjuk: karrier@continest.com

Érdeklődés telefonon: +36 30 680 9952

For further information please, contact us at one of our contacts below!